Modent...

telefon

+48 53 369-90-90

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij

Gwarancja

Świadomi umiejętności naszych lekarzy i techników oraz faktu, iż stosujemy rozwiązania oraz materiały o najwyższej światowej jakości, dajemy pacjentom gwarancję na wszystkie prace wykonywane w klinice.

Gwarancja będzie udzielana tylko i wyłącznie na prace i usługii wykonane w warunkach stabilnej pracy układu żucia, gdzie harmonia pomiędzy stawami skroniowo-żychwowymi, mięśniami i zębami jest zachowana. W przypadku braku harmonii zostanie pacjentowi przedstawiona diagnoza i plan leczenia zmierzający do przywrócenia prawidłowej pracę układu żucia. Po przeprowadzeniu pełnego leczenia, którego częścią składową mogą być poniżej wymienione usługi i wyroby medyczne, zostanie udzielona gwarancja wg. poniższych założeń, od których nie ma odstępstw.

Przy braku zgody pacjenta na leczenie, którego celem jest odtworzenie naturalnej stabilności i harmonii układu żucia, lekarz może odmówić leczenia lub wykonać leczenie warunkowe, a pacjent przejmuje na siebie odpowiedzialność za wykonane prace przy braku fizjologicznych prawidłowości narządu.

 

Implanty
Długoterminowe badania pokazują, iż 95-99% uzębienie odbudowanego przy pomocy implantów spełnia doskonale swoje zadanie przez bardzo długie lata.
W klinice MoDent leczenie implantologiczne prowadzimy od ponad 10 lat. 
Na założone przez nas implanty dajemy 10 lata gwarancji (złamanie, pęknięcie implantu), przy obowiązkowych wizytach kontrolnych, co 3 m-ce w pierwszym roku i co 6 m-cy w latach kolejnych.

Proteza całkowita
- gwarancji udzielamy na maksimum 2 lata, przy obowiązkowych wizytach kontrolnych co 6 m-cy.
- jeżleli brakuje protezy dolnej lub pojedynczych zębóww lekarz daje gwarancję tylko na 3-6 miesięcy,
- po uzupełnieniu wszystkich braków zębowych lekarz może gwarancję™ przedłużyć do 2 lat.
- gwarancja nie obejmuje zaniku kości pacjenta!


Proteza szkieletowa
- gwarancji udzielamy na maksimum 2 lata, przy obowiązkowych wizytach kontrolnych co 6 m-cy.
- wszystkie warunki jak wyżej oraz:
- jeżeli w czasie oddawania protezy pacjent ma uzupełnione wszystkie braki zębowe, po 6 miesiącach musi zgłosić 
się na wizytę kontrolną, na której lekarz może przedłużyć gwarancję do 2 lat pod warunkiem, Jeśli pacjent ma nadal pełne uzębienie.

Uzupełnienia porcelanowe
- gwarancji udzielamy na maksimum 3 lat, przy obowiązkowych wizytach kontrolnych, co 6 m-cy.
- jeśli oprócz uzupełnienia, które wykonuje lekarz pacjent ma jeszcze inne braki zębowe, gwarancję wydajemy tylko na okres 3 miesięcy,
- jeślii w ciągu 3 miesięcy pacjent uzupełni wszystkie braki zębowe gwarancję możemy przedłużona pod warunkiem wizyt kontrolnych co 6 miesięcy,
- jeżeli w ciągu 6 miesięcy pacjent nie uzupełni wszystkich braków zębowych, gwarancja nie zostanie przedłużona.

Wkłady koronowo-korzeniowe
- gwarancji udzielamy na maksimum 1 rok, przy obowiązkowych wizytach kontrolnych co 6 m-cy.
- jeżeli w czasie cementowania wkładu pacjent ma braki zębowe, lekarz nie może udzielić gwarancji (pacjent podejmuje się leczenia na asne ryzyko!).

Wypełnienia
- dajemy gwarancje na maksimum 2 lata, jednak jej udzielenie uwarunkowane jest stanem pozostałych zębów,  które powinny być wyleczone i przy obowiązkowych wizytach kontrolnych co 6 m-cy.

Leczenie kanałowe
- gwarantujemy poprawności wypełnienia kanałów lecz nie gwarantujemy, iż nasze działania przyniosą spodziewany skutek kliniczny.
Wynika to ze statystycznej różnicy w osiąganiu korzystnych skutków leczenia kanałowego zależnych od czynników patofizjologicznych, a nie zależy od samego wypełnienia kanałów.

Dla powodzenia leczenia bardzo istotne jest, by lekarz niedługo po jego zakończeniu ponownie ocenił stan uzębienie i funkcjonowanie oddanej pracy protetycznej. Dlatego też pacjent powinien przyjechać na wizytę kontrolną w ciągu 3 miesięcy od oddania onlay'a, korony, mostu, protezy albo od zakończenia leczenia implantologicznego czy ortodontycznego.

 

Gwarancja ważna od 22.10.2009.

napisz do nas
wyślij