Modent...

telefon

+48 53 369-90-90

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij

Higienistka

Higienistka- najważniejsza osoba

Najważniejsza osoba w walce o zachowanie Twoich zębów.

Wykwalifikowana higienistka zadba o Twoje zęby; przed leczeniem ubytków zawsze powinno się usunąć kamień i osady, aby nowe wypełnienia były zakładane w czystych zębach oraz aby kolor był dobrany prawidłowo. Higienistka zwróci uwagę na problemy z czyszczeniem zębów i pokaże, jak to robić lepiej, tak aby dziąsła nie krwawiły i aby uśmiech był zawsze piękny!

Pomiar głębokości kieszonek dziąsłowych pokaże, czy nie masz początków paradontozy, czy dziąsła obniżają się w czasie i jakie są tego przyczyny. Również doradzimy jak pokierować swoja dietą, aby zmniejszyć ryzyko próchnicy.

Usuwanie kamienia i osadów nie szkodzi Twoim zębom i dziąsłom pod warunkiem wykonania go przez wyszkoloną osobę z doświadczeniprzy użyciu sprzętu i odpowiednich materiałów.
Z opinii naszym pacjentów wiemy, że zabieg odbierany jest jako przyjemny, a zęby po usunięciu kamienia i osadów są wyjątkowo gładkie i śliskie.
Osobiście, uwielbiam to uczucie po wypiaskowaniu zębów - sa idealnie czyste, bielsze i takie gładkie!

Przed wybielaniem zębów zabieg profesjonalnego oczyszczenia zębów jest obowiązkowy; żel do wybielania i światło Zoom 2 będą lepiej wybielać Twoje zęby, aby uzyskać najlepszy efekt.

Zabieg profesjonalnego oczyszczania zębów powinno sie wykonywac regularnie. Higienistka i lekarz wspólnie podpowiedzą Ci, jak czesto powinno się to robić w Twoim przypadku.

Szybkość odkładania sie kamienia poddziąsłowego i naddziąsłowego oraz przebarwień zalezy od Twojej diety i nawyków, gęstości śliny (zawartości białek w ślinie) i od sposobu oczyszczania zębów. Osoby z "ciasnymi" zębami, wadami zgryzu, aparatami ortodontycznymi otrzymają wystarczające porady jak szczotkować, nitkować, czyścić pomiędzy zębami, aby utrzymać je w najlepszym stanie.  W naszym sklepie kupisz pasty, szczoteczki elektryczne i międzyzębowe TePe, które poprawią czystość Twoich zębów.

Ocena ryzyka utraty uzębienia dla Twojego przypadku jest możliwa po kliknięciu na link: modent  (brak jęz. polskiego)

Pamiętaj, że profesjonalne oczyszczanie Twoich zębów powinno się wykonywać minimum co 6 miesięcy.

Homo res sacra homini

napisz do nas
wyślij